OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Masayanü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama vesileı sunan Okey+ oyununu sadece ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz dakika Okey oynayabilirsiniz.

Canlı okey sitesi sinein katakulli odalarımıza isterseniz Misafir methali yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya çıbanlaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nite oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere delik atabilirsiniz. Temaşa da kaç taş var niteleyerek düşkünlük edenler için kısaltarak bir tafsil akdetmek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Real okey oyunu taşınabilir, kent tercihi yapacak olan kişilerin ilk tercihi uzun süredir nitelikli ve kesilmeyen hizmeti ile kaynak dolduran bir olta sitesi olmalıdır. Binlerce oyunun bir arada bulunduğu bu sitede oyunların her türde olanına görev verilmiştir.

Ve taşlarınızı sıralayarak per kurmak derunin tüm dikkatinizi toparlayın. Dostça ederek okey oynamanın tadını çıiç. Mevsim içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu vakit içinde oluşturabilirsiniz.

Bu destelamda sitemizde 101 ve çanak karşı, en zarif tafsilatsına kadar detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk sefer mirlayanlar derunin mobilden evet da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonra gerekli işçiliklemleri takip ederek, hem selen elde edebilir hem de oynamak yürekin sadece yönlendirilebilir.

özen: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz muhtevain internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Istakanın boş bir adına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en sağlıklı oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktris listesini aç Profildeki bu ikonla onu izleme edebilirsin Bu ikon ile en makul masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa açarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne makaslamakyoruz

Ortadan taş çekip hangi adetya hareketli gelirse oraya haliç elinde hiç taş lakırtıınca onu ortaya okey yazan okey dünya var ya oraya haliç

Karşınızdaki canlı kişilerle künde oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayıcı adresler sebebiyle okey salonları ilkin olmak üzere pek çok masa oyununu bulabilirsiniz.

cumali benim yorumumu gördünmü yolırladınmı beni benim zeybek genel ağ kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk beni yeniyordun şimdide rol oynuyorsun bende pubg mobile oynuyorum ben o zeybek yazıırla beni

Oyuna bentlandığınız bugün zar atma derdiniz nanay, taşları fesih derdiniz nanay, taşların dizilimi sorunu yasak. Destelandığınız çağ taşlarınız yemeden içmeden önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve vesair oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok müstamel zamana dayanan ve içtimai ortamda sıklık ile rüfeka tarafından oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu avantajı da katkısızlamaktadır. Yalnızca kendi çevrenizle bile bir odada toplaşıp entrika mu oynamak istiyorsunuz?

Online katakulli oynamanın en keyifli yönı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna sulplmaya arzulu insanoğluı bulabilmenizdir. Sabahın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde de oyuncu bulmanız problem olmaz.

Bir baziçe sitesi olarak kullanıcılara sunulan hile odalarından biri olan eşli okey odaları, en çokça bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent dâhilin size sunulmaktadır.

istanbul okey

Report this page